Group Term (4.0.0-alpha3) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Group
ps: ګروپ

en: Name
ps: نوم

en: All
ps: ټول

en: Page
ps: پاڼه

en: Vocabulary
ps: قاموس

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Updated date
ps: نيټه اوسمهالیزول

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
