Group Term (4.1.3) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Groups
hr: Grupe

en: Group
hr: Grupa

en: Reset
hr: Poništi

en: Name
hr: Naziv

en: All
hr: Svi

en: Page
hr: Stranica

en: Term ID
hr: ID pojma

en: Desc
hr: Silazno

en: No terms available.
hr: Nema dostupnih pojmova.

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Updated date
hr: Nadnevak osvježenja

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
