Group Term (8.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (19 entries)

en: delete
oc: suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Groups
oc: Gropes

en: Group
oc: Grop

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Name
oc: Nom

en: edit
oc: modificar

en: All
oc: Tot

en: Page
oc: Pagina

en: Term ID
oc: Identificant (ID) del tèrme

en: Terms
oc: Tèrmes

en: No terms available.
oc: Cap de tèrme es pas disponible.

en: Sort by
oc: Triar per

en: Updated date
oc: Data de mesa a jorn

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
