Group Term (8.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Groups
am: ቡድኖች

en: Group
am: ቡድን

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Page
am: ገጽ

en: Sort by
am: ደርድር
