Group Term (8.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Groups
be: Групы

en: Group
be: Група

en: Reset
be: Скінуць

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: All
be: Усе

en: Page
be: Старонка

en: Term ID
be: ID тэрміна

en: No terms available.
be: Няма дэфініцыяў.

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Updated date
be: Дата абнаўлення

en: Apply
be: Ужыць
