Group Term (8.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (20 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Groups
bo: ཚོ།

en: Group
bo: ཁག

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: All
bo: ཡོངས

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Term ID
bo: བྱེ་བྲག་མིང་གི་ཨང་རྟགས

en: Terms
bo: ཐ་སྙད

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Updated date
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་པའི་དུས

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
