Group Term (8.x-1.0-alpha1) - en to gd translation catalogue (9 entries)

en: Operations
gd: Gnìomhan

en: Groups
gd: Buidhnean

en: Group
gd: Buidheann

en: Reset
gd: Ath-shuidhich

en: All
gd: Na h-uile

en: Page
gd: Duilleag

en: Term ID
gd: ID a' bhriathair

en: Sort by
gd: Seòrsaich a-rèir

en: Updated date
gd: Latha ùrachaidh
