Group Term (8.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (18 entries)

en: delete
id: hapus

en: Operations
id: Operasi

en: Groups
id: Grup-grup

en: Group
id: Grup

en: Name
id: Nama

en: All
id: Semua

en: Page
id: Halaman

en: Term ID
id: ID istilah

en: No terms available.
id: Tidak ada istilah tersedia.

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Updated date
id: Tanggal pembaruan

en: Apply
id: Terapkan

en: Offset
id: Letak

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: « First
id: « Pertama

en: Last »
id: Terakhir »

en: Asc
id: Urutan turun
