Group Term (8.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Groups
kk: Группалар

en: Reset
kk: Ысыру

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: All
kk: Барлық

en: Page
kk: Бет

en: No terms available.
kk: Терминдер қосылмаған.
