Group Term (8.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Groups
kn: ಸಮೂಹಗಳು

en: Group
kn: ಸಮೂಹ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು
