Group Term (8.x-1.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Groups
ml: കൂട്ടങ്ങൾ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Name
ml: പേര്

en: edit
ml: തിരുത്തുക
