Group Term (8.x-1.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: All
pa: ਸਭ

en: Page
pa: ਸਫਾ
