Group Webform (8.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Group
he: קבוצה

en: Webform
he: טופס - Webform

en: About
he: אודות

en: There are no @label yet.
he: אין עדיין @label.
