Group Webform (8.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Group
ja: グループ

en: Webforms
ja: ウェブフォーム

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: About
ja: アバウト

en: There are no @label yet.
ja: @labelはまだありません。
