Group Webform (8.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Group
lv: Grupa

en: Webforms
lv: Webformas

en: Webform
lv: Webforma

en: About
lv: Par
