Group Webform (8.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Group
ar: المجموعة

en: ID
ar: المعرف ID

en: About
ar: حول

en: There are no @label yet.
ar: لا يوجد @label حتى الان.
