Group Webform (8.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Group
ca: Grup

en: Webform
ca: Formulari web

en: About
ca: Detalls

en: There are no @label yet.
ca: Encara no hi ha cap @label.
