Group Webform (8.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Group
et: Grupp

en: Webforms
et: Veebivormid

en: Webform
et: Veebivorm

en: About
et: Programmist
