Group Webform (8.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Group
fa: گروه

en: ID
fa: شناسه

en: Webforms
fa: وب فرم ها

en: Webform
fa: فرم ساز

en: About
fa: درباره

en: There are no @label yet.
fa: هنوز @label وجود ندارد.
