Group Webform (8.x-1.0-beta2) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Group
fr: Groupe

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: About
fr: À propos

en: There are no @label yet.
fr: Il n'y a pas encore de @label.
