Group Webform (8.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Group
hu: Csoport

en: ID
hu: Azonosító

en: Webforms
hu: Űrlapok

en: Webform
hu: Űrlap

en: About
hu: Leírás

en: There are no @label yet.
hu: Még nincs @label.
