Group Webform (8.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Group
nl: Groep

en: Webforms
nl: Formulieren

en: Webform
nl: Formulier

en: About
nl: Over

en: There are no @label yet.
nl: Er zijn nog geen @label.
