Group Webform (8.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Title
pt: Título

en: Group
pt: Grupo

en: Webforms
pt: Formulários

en: Webform
pt: Formulário

en: About
pt: Sobre

en: There are no @label yet.
pt: Ainda não existe @label.
