Group Webform (8.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Group
ru: Группа

en: Webforms
ru: Веб-формы

en: Webform
ru: Веб-форма

en: About
ru: Информация

en: Delete Webform
ru: Удалить веб-форму

en: There are no @label yet.
ru: Пока ещё нет @label.
