Group Block (1.0.2) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Group
hu: Csoport

en: Create block
hu: Blokk létrehozása

en: Create @type
hu: @type létrehozása

en: Adds %type content to groups both publicly and privately.
hu: %type típusú tartalom hozzáadása publikus és privát módon.

en: This field has been disabled by the plugin to guarantee the functionality that's expected of it.
hu: A bővítmény letiltotta ezt a mezőt az elvárt funkcionalitásának biztosítása érdekében.
