Group Block (2.0.0-alpha1) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Title
af: Titel

en: Group
af: Groep

en: Type
af: Tipe

en: Description
af: Beskrywing

en: Reset
af: Herstel

en: Default
af: Verstek

en: All
af: Alle

en: Page
af: Bladsy

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: Apply
af: Pas toe

en: Blocks
af: Blokke

en: Delete block
af: Skrap blok

en: - All -
af: - Alle -
