Group Block (2.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Group
ast: Grupu

en: Type
ast: Triba

en: Description
ast: Descripción

en: Reset
ast: Reafitar

en: Default
ast: Predefiníu

en: All
ast: Too

en: Page
ast: Páxina

en: Published
ast: Espublizáu
