Group Block (2.0.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Type
bn: টাইপ

en: Description
bn: বিবরণ

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: All
bn: সমস্ত

en: Published
bn: প্রকাশিত
