Group Block (2.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (23 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Group
ca: Grup

en: Type
ca: Tipus

en: Description
ca: Descripció

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Default
ca: Per defecte

en: All
ca: Tot

en: Page
ca: Pàgina

en: Published
ca: Publicat

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Changed
ca: Canviat

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Apply
ca: Aplica

en: Create block
ca: Crear bloc

en: Blocks
ca: Blocs

en: Delete block
ca: Suprimeix el bloc

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Dropbutton
ca: Botó desplegable
