Group Block (2.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Group
cs: Skupina

en: Type
cs: Typ

en: Description
cs: Popis

en: Default
cs: Výchozí

en: All
cs: Vše

en: Page
cs: Stránka

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Changed
cs: Změněno

en: Unpublished
cs: Skryto

en: Apply
cs: Použít

en: Blocks
cs: Bloky

en: Delete block
cs: Smazat blok

en: Offset
cs: Posun

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Asc
cs: Vzestupně
