Group Block (2.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (17 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Status
cy: Statws

en: Type
cy: Math

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Reset
cy: Ailosod

en: Default
cy: Diofyn

en: All
cy: I gyd

en: Page
cy: Tudalen

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Blocks
cy: Blociau

en: Delete block
cy: Dileu'r bloc

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
