Group Block (2.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (23 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Group
et: Grupp

en: Type
et: Liik

en: Description
et: Kirjeldus

en: Reset
et: Tühista

en: Default
et: Vaikimisi

en: All
et: Kõik

en: Page
et: Lehekülg

en: Published
et: Avaldatud

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Changed
et: Muudetud

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Apply
et: Rakenda

en: Blocks
et: Plokid

en: Delete block
et: Kustuta plokk

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Asc
et: Kasvav
