Group Block (2.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (21 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Group
gl: Grupo

en: Type
gl: Tipo

en: Description
gl: Descrición

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Default
gl: Predeterminado

en: All
gl: Todo

en: Page
gl: Páxina

en: Published
gl: Publicado

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Changed
gl: Cambiado

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Apply
gl: Aplicar

en: Blocks
gl: Bloques

en: Delete block
gl: Eliminar o bloque

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »
