Group Block (2.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Group
gu: સમૂહ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Description
gu: વર્ણન

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Unpublished
gu: અપ્રકાશિત

en: Apply
gu: લાગુ કરો
