Group Block (2.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Group
hr: Grupa

en: Type
hr: Vrsta

en: Description
hr: Opis

en: Reset
hr: Poništi

en: Default
hr: Zadano

en: All
hr: Svi

en: Page
hr: Stranica

en: Published
hr: Objavljeno

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Blocks
hr: Blokovi

en: Delete block
hr: Ukloni blok

en: Asc
hr: Uzlazno
