Group Block (2.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (28 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Group
hu: Csoport

en: Type
hu: Típus

en: Description
hu: Leírás

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: All
hu: Mind

en: Page
hu: Oldal

en: Published
hu: Közzétéve

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Changed
hu: Módosítva

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Create block
hu: Blokk létrehozása

en: Blocks
hu: Blokkok

en: Delete block
hu: Blokk törlése

en: Offset
hu: Eltolás

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Edit block
hu: Blokk szerkesztése

en: Asc
hu: Növ

en: Dropbutton
hu: Lenyíló gomb

en: This field has been disabled by the plugin to guarantee the functionality that's expected of it.
hu: A bővítmény letiltotta ezt a mezőt az elvárt funkcionalitásának biztosítása érdekében.

en: View relationship
hu: Kapcsolat megtekintése
