Group Block (2.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Group
is: Hópur

en: Type
is: Gerð

en: Description
is: Lýsing

en: Reset
is: Endursetja

en: Default
is: Sjálfgefið

en: All
is: Allt

en: Page
is: Síða

en: Published
is: Birt

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Unpublished
is: Ekki birt

en: Apply
is: Virkja

en: Blocks
is: Blokkir

en: Delete block
is: Eyða blokk

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
