Group Block (2.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (24 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Status
ja: 状態

en: Group
ja: グループ

en: Type
ja: タイプ

en: Description
ja: 説明

en: Reset
ja: リセット

en: Default
ja: デフォルト

en: All
ja: すべて

en: Page
ja: ページ

en: Published
ja: 掲載

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Changed
ja: 変更済

en: Unpublished
ja: 非掲載

en: Apply
ja: 適用

en: Blocks
ja: ブロック

en: Delete block
ja: ブロックの削除

en: Offset
ja: オフセット

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: « First
ja: « 最初

en: Last »
ja: 最後 »

en: Asc
ja: 昇順

en: Dropbutton
ja: ドロップボタン
