Group Block (2.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Group
jv: Grup

en: Type
jv: Tipe

en: Description
jv: Katrangan

en: Reset
jv: Baléknā

en: Default
jv: Gawan

en: All
jv: Kabèh

en: Page
jv: Kācā

en: Published
jv: Dipacak

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Blocks
jv: Blok

en: Delete block
jv: Mbusak blok

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
