Group Block (2.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Group
ku: گرووپ

en: Type
ku: جۆر

en: Description
ku: دەربارە

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: All
ku: هەموو

en: Page
ku: پەڕە

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Blocks
ku: بلۆکەکان

en: Delete block
ku: بلۆک بسڕەوە
