Group Block (2.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Group
lt: Grupė

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Default
lt: Numatytasis

en: All
lt: Visi

en: Page
lt: Puslapis

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Changed
lt: Pakeista

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Blocks
lt: Blokai

en: Delete block
lt: Ištrinti bloką

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »
