Group Block (2.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Group
lv: Grupa

en: Type
lv: Veids

en: Description
lv: Apraksts

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: All
lv: Visi

en: Page
lv: Lapa

en: Published
lv: Publicēts

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Changed
lv: Labots

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Blocks
lv: Bloki

en: Delete block
lv: Dzēst bloku

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
