Group Block (2.0.0-alpha1) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Type
mk: Тип

en: Blocks
mk: Блокови

en: Delete block
mk: Бришење блок

en: - All -
mk: - Сите -
