Group Block (2.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Group
mr: समुह

en: Type
mr: प्रकार

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: All
mr: सर्व

en: Page
mr: पान

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित
