Group Block (2.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (23 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Group
nl: Groep

en: Description
nl: Beschrijving

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Default
nl: Standaard

en: All
nl: Alle

en: Page
nl: Pagina

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: Apply
nl: Toepassen

en: Create block
nl: Blok aanmaken

en: Blocks
nl: Blokken

en: Delete block
nl: Blok verwijderen

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Edit block
nl: Blok bewerken

en: Asc
nl: Oplopend

en: Dropbutton
nl: Keuzeknop
