Group Block (2.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (19 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Group
oc: Grop

en: Type
oc: Tipe

en: Description
oc: Descripcion

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Default
oc: Per defaut

en: All
oc: Tot

en: Page
oc: Pagina

en: Published
oc: Publicat

en: Sort by
oc: Triar per

en: Changed
oc: Modificat

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: Apply
oc: Aplicar

en: Blocks
oc: Blòts

en: Delete block
oc: Suprimir lo blòt

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -
