Group Block (2.0.0-alpha1) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Group
os: Къорд

en: Type
os: Тип

en: Description
os: Афыст

en: Reset
os: Раздæрау

en: Default
os: Æнæивд
