Group Block (2.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Group
ps: ګروپ

en: Type
ps: بڼه

en: Description
ps: سپړنه

en: Default
ps: تلواله

en: All
ps: ټول

en: Page
ps: پاڼه

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Blocks
ps: غونډونه

en: - All -
ps: - ټول -
