Group Block (2.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (23 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Group
ro: Grup

en: Type
ro: Tip

en: Description
ro: Descriere

en: Reset
ro: Resetează

en: Default
ro: Implicit

en: All
ro: Toate

en: Page
ro: Pagina

en: Published
ro: Publicat

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Changed
ro: Schimbat

en: Unpublished
ro: Nepublicat

en: Apply
ro: Aplică

en: Blocks
ro: Blocuri

en: Delete block
ro: Şterge blocul

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Asc
ro: Ascendent
