Group Block (2.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Page
ta: பக்கம்

en: Published
ta: பிரசுரிக்கப்பட்டது
